Wiadomości branżowe

Nowa siedziba Oddziału Dolnośląskiego Generali

Dolnośląski Oddział Grupy Generali dokonał uroczystego otwarcia nowej siedziby przy ulicy Prostej 36 we Wrocławiu. Od początku swojej działalności placówka kilkakrotnie zmieniała adres, zaś ostatnia przeprowadzka była podyktowana bardzo dynamicznym rozwojem placówki i szybko rosnącą liczbą klientów, obsługiwanych zarówno przez Sieć Sprzedaży, jak i Regionalny Zespół Likwidacji Szkód Generali. Nowe pomieszczenia oraz parking (przekazany jedynie do dyspozycji klientów i gości Generali) charakteryzują się lepszą niż dotychczas funkcjonalnością i są odpowiedzią na zgłaszane wcześniej prośby klientów.

Działający od 9 lat Dolnośląski Oddział Sieci Kompleksowej Generali otworzył swe podwoje w nowej, przestronniejszej siedzibie we Wrocławiu przy ul. Prostej 36. Funkcjonalność oraz lokalizację placówki dostosowano do potrzeb klientów obsługiwanych przez towarzystwo.

Działający od 1999 r. Oddział zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, produktów dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także ubezpieczeń na życie. Przy Oddziale działa także Regionalny Zespół Likwidacji Szkód, który stanowi uzupełnienie kompleksowej obsługi klienta. W celu usprawnienia procesów obsługi posprzedażowej, kluczowej z punktu widzenia Grupy Generali, Oddział zatrudnił nowych pracowników odpowiedzialnych za współpracę sprzedażową i posprzedażową z klientami indywidualnymi.

– „Zmieniając lokalizację dotychczasowej siedziby, pod uwagę braliśmy głównie potrzeby i prośby zgłaszane przez naszych klientów. Cieszymy się, że w zmieniających się warunkach rynkowych Generali nadal jest dynamicznie rozwijającą się grupą ubezpieczeniową. W ślad za rosnącymi udziałami w rynku idzie również wzrost zatrudnienia, czego konsekwencją jest większe grono specjalistów współpracujących z klientami. Mamy nadzieję, że zmiana lokalizacji jeszcze bardziej usprawni również przebieg procesu likwidacji szkód komunikacyjnych” – mówi Lidia Czechowska, Dyrektor Sprzedaży w Oddziale Dolnośląskim w Grupie Generali.

Dane teleadresowe: ul. Prosta 36, 55-508 Wrocław, tel.  071-345 05 55, e-mail: wroclaw.complex@generali.pl                                 

Działalność Grupy Generali w Polsce i na świecie

Od ponad 175 lat Generali prowadzi działalność ubezpieczeniową w ponad 40 krajach. Obecnie z usług Generali korzysta 46 milionów Klientów indywidualnych i korporacyjnych. Generali jest jednym z trzech największych ubezpieczycieli w Europie oraz zajmuje 20 pozycję wśród 2000 największych firm Europy (Global 2000 list prestiżowego miesięcznika "Forbes"). W skład grupy wchodzi niemal 150 firm ubezpieczeniowych i prawie 100 instytucji finansowych oraz agencji nieruchomości mających swoje siedziby w 43 krajach świata.

Generali oferuje swoim Klientom kompleksowe planowanie finansowe. W ofercie Ubezpieczyciela znajdują się klasyczne ubezpieczenia na życie, stworzone dla osób, które chcą zapewnić bezpieczeństwo finansowe sobie i swoim najbliższym. Dla osób, które szukają sposobu na oszczędzanie pieniędzy na przyszła emeryturę Generali przygotowało ofertę ubezpieczeń na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Klientom indywidualnym Generali oferuje także ubezpieczenia majątkowe, wśród których znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne oraz ubezpieczenia domów i mieszkań, ubezpieczenia osobowe: turystyczne i NNW. Od 1999 roku (od początku działalności funduszy emerytalnych) Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne oferuje członkostwo w Generali OFE. Do dnia dzisiejszego Generali OFE zdobyło zaufanie ponad pół miliona Klientów.

Źródło Grupa Generali. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #liczba   #mBanku   #ugi   #zanie