Wiadomości branżowe

Nowa subskrypcja na lokatę 6+Indeks dla Klientów Private Banking BRE Banku

Przez najbliższe 1,5 tygodnia BRE Bank przyjmuje zapisy na nową, 3-letnią lokatę, łączącą atrybuty atrakcyjnego, gwarantowanego depozytu bankowego i inwestycji na rynku kapitałowym. Subskrypcja nowej lokaty

Przez najbliższe 1,5 tygodnia BRE Bank przyjmuje zapisy na nową, 3-letnią lokatę, łączącą atrybuty atrakcyjnego, gwarantowanego depozytu bankowego i inwestycji na rynku kapitałowym. Subskrypcja nowej lokaty inwestycyjnej trwa do 16 grudnia 2005 r. Minimalna kwota inwestycji to 20 000 zł. Oferta kierowana jest wyłącznie do obecnych i potencjalnych Klientów Private Banking.

Lokata 6+Indeks jest innowacyjnym produktem łączącym zalety standardowej lokaty terminowej (odsetki gwarantowane) i inwestycji na rynku kapitałowym (dodatkowa zyskowność). Lokata stwarza Klientom szansę osiągnięcia dodatkowego zysku, który może wynieść nawet 21%, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa inwestycji, charakterystycznego dla lokaty bankowej.

Aktywa przeznaczane przez Klienta na lokatę 6+Indeks dzielone są na część depozytową oraz część inwestycyjną, powiązaną z indeksem giełdowym WIG20:

?  50% środków zgromadzonych na lokacie traktowanych jest jak tradycyjna lokata o gwarantowanym atrakcyjnym oprocentowaniu stałym w wysokości 6% w skali roku;

?  pozostałe 50% inwestycji pracuje w formie inwestycji kapitałowej, której zysk uzależniony jest od kształtowania się kursu indeksu WIG20.

W przypadku stabilizacji lub wzrostu kursu indeksu WIG20 w pierwszym roku lokaty można spodziewać się wypłaty dodatkowej premii od środków przekazanych na inwestycję kapitałową w wysokości 10%. W kolejnych dwóch latach zyski z inwestycji kapitałowej mogą się jeszcze powiększyć o odsetkową premię w wysokości:

a. 12 procent po 2. roku lokaty,
b. 14 procent po 3. roku lokaty.

Klienci Private Banking BRE Banku mogą składać zapisy na subskrypcję lokaty 6+Indeks w Oddziałach BRE Banku lub za pośrednictwem doradców Klienta. 

Dodatkowych informacji o ofercie Klienci mogą zasięgnąć u swoich Doradców lub pod numerem infolinii 0-801 88 99 33.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy