Wiadomości branżowe

Nowe wakacyjne bankomaty sieci Euronet na Wybrzeżu

Klienci MultiBanku - detalicznej części BRE Banku SA - w okresie wakacyjnym do 15 września br. mają do swojej dyspozycji dziewięć dodatkowych bankomatów sieci Euronet zlokalizowanych na Wybrzeżu. Sezonowe bankomaty można znaleźć w Międzyzdrojach, Jastrzębiej Górze, Pobierowie, Niechorzu, Pogorzelcy, Dźwirzynowie, Jastarni, Krynicy Morskiej i Rewalu. Bankomaty sieci

Klienci MultiBanku – detalicznej części BRE Banku SA – w okresie wakacyjnym do 15 września br. mają do swojej dyspozycji dziewięć dodatkowych bankomatów sieci Euronet zlokalizowanych na Wybrzeżu. Sezonowe bankomaty można znaleźć w Międzyzdrojach, Jastrzębiej Górze, Pobierowie, Niechorzu, Pogorzelcy, Dźwirzynowie, Jastarni, Krynicy Morskiej i Rewalu.

Bankomaty sieci Euronetu oraz bankomaty własne w Centrach Usług Finansowych umożliwiają wszystkim posiadaczom kart płatniczych MultiBanku bezpłatne wypłaty gotówki na terenie całej Polski.

MultiBank posiada w swojej ofercie debetowe karty płatnicze oraz trzy karty kredytowe – Visa Credit, Visa Gold Credit i Visa Platinum Credit.

Karty płatnicze MultiBanku dają pełny i nieograniczony dostęp do środków zgromadzonych na MultiKoncie z każdego miejsca na świecie oraz umożliwiają bezpłatne wypłaty w bankomatach własnych oraz sieci Euronet. Za wypłaty z wszystkich bankomatów obcych Klienci płacą na terenie kraju 4 lub 5 zł, za granicą – 10 zł. Karty płatnicze pozwalają także na dokonywanie płatności w ponad 24 milionach punktów handlowo-usługowych, w 200 krajach. Limit transakcji bezgotówkowych wyznacza ilość środków dostępnych na MultiKoncie, czyli sumy wkładu własnego i dopuszczalnego salda debetowego bądź wysokości przyznanego kredytu.

Na życzenie Klienta karty debetowe mogą zostać ubezpieczone w ramach Pakietu Bezpieczna Karta. Pakiet Bezpieczna Karta obejmuje ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty i ubezpieczenie utraty środków pobranych z bankomatu. Ubezpieczenie obejmuje transakcje dokonane przez osoby nieuprawnione do 24 godzin przed zastrzeżeniem karty oraz utratę środków pieniężnych pobranych z bankomatu w ciągu jednej godziny od momentu ich pobrania. Ubezpieczenie nie obejmuje transakcji dokonanych z użyciem kodu PIN, chyba że posiadacz karty ujawnił kod PIN na skutek groźby użycia siły lub na skutek użycia siły. Ubezpieczeniem objęte są zdarzenia w Polsce i za granicą.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy