kredyt hipoteczny

odwilż w hipotece?

Wiosenna odwilż w hipotece

MultiBank wprowadził liniowe stawki marż dla kredytów hipotecznych w PLN: 2,0% i EURO: 2,5%. Nowa oferta promocyjna dotyczy również kredytów na 110% LTV.

Nowe, niższe stawki są dostępne dla wszystkich Klientów MultiBanku, bez względu na kwotę kredytu i poziom wkładu własnego. By skorzystać z oferty należy posiadać w banku rachunek zasilany pensją, kartę płatniczą oraz dwa ubezpieczenia: na życie i Pakiet Bezpieczna Spłata do kredytu hipotecznego.

– Spodziewamy się, że drugi kwartał 2010 r. przyniesie pewne ożywienie na rynku hipotecznym w Polsce. Już dziś zauważamy rosnące zainteresowanie klientów kredytami mieszkaniowymi w PLN, również w ramach programu Rodzina na Swoim. – mówi Dominik Skrzycki, Naczelnik Wydziału Planów Finansowych w MultiBanku – Coraz większą popularnością wśród klientów cieszą się też kredyty waloryzowane kursem euro, które jest tańsze od popularnego do niedawna franka szwajcarskiego. Dlatego filary nowej oferty stanowią właśnie kredyty w tych dwóch walutach. Chcemy dać klientom wybór narzędzi dopasowanych do ich możliwości finansowych i poziomu akceptacji ryzyka walutowego. ? dodaje.

Similar Posts