Inwestycje

Oferta specjalna Pekao SA w związku z prywatyzacją PZU SA

Oferta specjalna Pekao SA w związku z prywatyzacją PZU SA W dniach od 20 do 28 kwietnia br. Dom Maklerski Pekao oraz Centralny Dom Maklerski

Oferta specjalna Pekao SA w związku z prywatyzacją PZU SA

W dniach od 20 do 28 kwietnia br. Dom Maklerski Pekao oraz Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. przyjmują zapisy inwestorów indywidualnych na akcje spółki PZU SA.

Aby złożyć zapis na akcje wymagane jest posiadanie rachunku brokerskiego. Za otwarcie rachunku w okresie trwania zapisów i jego prowadzenie do końca 2010 roku DM Pekao i CDM nie będą pobierać opłat. Rachunek brokerski można otworzyć w 643 oddziałach Banku Pekao SA, w których znajdują się punkty przyjmowania zleceń DM Pekao oraz w 81 punktach obsługi klienta CDM .

– Dom Maklerski Pekao i Centralny Dom Maklerski Pekao SA są w pełni przygotowane na przyjęcie zleceń naszych klientów na akcje PZU SA. Liczymy, że ta największa w tym roku prywatyzacja na polskim rynku kapitałowym spotka się z dużym zainteresowaniem inwestorów indywidualnych – oświadczają zgodnie Piotr Kozłowski, Dyrektor Zarządzający Domu Maklerskiego Pekao, oraz Wojciech Rutkowski, Prezes Zarządu CDM Pekao SA.
1259849_calculator_2[1]
Dodatkowo, dla osób zapisujących się na akcje PZU Bank Pekao SA oferuje bezpłatnie wybrane Eurokonta na 6 lub 12 miesięcy (w zależności od innych posiadanych produktów) oraz Pożyczkę Ekspresową na dowolny cel na 0 proc. prowizji. Środki z pożyczki mogą być wykorzystane np. na zakup akcji.

Warunkiem możliwości złożenia zapisu przez kanały zdalne jest aktywacja rachunku brokerskiego z dostępem do kanałów zdalnych (telefonu i Internetu). Dzięki temu osoba zainteresowana udziałem w subskrypcji, po podpisaniu umowy o rachunek, będzie mogła złożyć zapis na akcje w wybranym czasie w trakcie trwania oferty. Dla osób które nie mają możliwości korzystania z kanałów zdalnych zapisy można złożyć w sieci 50 PPZ DM Pekao. oraz 81 POK CDM..

Informacje na temat lokalizacji 643 PPZ DM Pekao oraz 81 POK CDM SA można uzyskać dzwoniąc na infolinie domów maklerskich: Infolinia Domu Maklerskiego Pekao SA: 800 105 800 (połączenie bezpłatne), TeleCDM: 801 140 490 (opłata za jeden impuls).

A to już wiesz?  Biznes coraz bardziej zainteresowany Afryką. W Warszawie ruszyły pierwsze w Europie Środkowej biznesowe studia afrykanistyczne

Więcej informacji na stronie www.analizy.pekao.com.pl/ofertapzu

Bank Pekao SA działa od ponad 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej. Dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (ponad 1000 placówek w całym kraju) oraz siecią ponad 4000 bezpłatnych bankomatów w Polsce i 20 000 w całej Europie. Bank Pekao SA obsługuje ponad 5 milionów klientów.Bank trzykrotnie zdobył tytuł Najlepszego Banku w Polsce w roku 2005, 2008 oraz 2009 przyznawany przez magazyn ?Euromoney”, tytuł Najlepszego Polskiego Banku w roku 2006, 2009 oraz 2010 magazynu ?Global Finance”, a także trzykrotnie był uznawany za Najlepszy Bank w Polsce w roku 2009, 2008 i 2004 przez magazyn ?The Banker” . Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, jednej z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych, która jest silnie zakorzeniona w 22 europejskich krajach, prowadzi ponad 9800 placówek oraz zatrudnia ponad 165 tys. osób, stanem na koniec 2009 roku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy