Wiadomości branżowe

Osoby prawne ? nowy serwis tematyczny

Kto czyta OsobyPrawne.pl nie błądzi. Z takiego założenia wyszedł wydawca portali PIT.pl  i VAT.pl uruchamiając nowy serwis www.osobyprawne.pl. Serwis ma wypełnić lukę informacji prawnej w zakresie zakładania i prowadzenia osób prawnych. Jego adresatami są przede wszystkim osoby związane z podmiotami prawnymi, jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, kadra menadżerska oraz księgowi.

Zgromadzenie w jednym miejscu wszelkich informacji i narzędzi kluczowych dla osób prowadzących  podmioty prawne takie jak spółki, jednostki organizacyjne bez osobowości prawnej – fundacje czy stowarzyszenia, dla szeroko pojętej kadry menadżerskiej – rad nadzorczych, zarządów, inwestorów oraz księgowych – to myśl, która przyświecała twórcom nowego serwisu.

Jeśli chcesz założyć lub prowadzisz spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, spółkę akcyjną,  fundację lub stowarzyszenie, jesteś członkiem rady nadzorczej, zarządu i chcesz wiedzieć czy i jak działać zgodnie z prawem, jaki jest zakres Twojej odpowiedzialności lub jak się zabezpieczyć – wejdź na osobyprawne.pl. – wyjaśnia redaktor naczelny Artur M. Brzeziński. Serwis Osoby Prawne jest bazą wszelkich informacji dotyczących tych sfer działalności. Dodatkowym ich uzupełnieniem może być również lektura bazy odpowiedzi „e-porady PIT.pl”, która obecnie obejmuje nie tylko problematykę podatkową, ale również kwestie organizacyjno-zarządcze i prawne.  

Jacek Wawrowski, prezes Zarządu PIT.pl Sp. z o.o., zwraca uwagę na zobowiązanie podjęte przez redakcję nowego serwisu: Nasi redaktorzy oraz współpracujący eksperci dają naszym czytelnikom 100% gwarancję, iż w serwisie pojawią się poradniki dotyczące każdego zagadnienia zaproponowanego przez Czytelników, związanego tematycznie z nowym serwisem. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dzięki temu jego treść odpowiadać będzie dokładnie potrzebom Użytkowników, co jest ucieleśnieniem przewodniej dewizy twórców serwisu – nie pozostaniesz bez odpowiedzi.

Z informacji uzyskanych od zarządu spółki wynika, że w 2010 roku będzie miała miejsce gruntowna przebudowa działających serwisów, niemniej jednak na etapie końcowym prac znajdują się również projekty dotyczące nowych narzędzi dla polskich podatników. Spółka zaprezentuje je w I kwartale przyszłego roku. Tymczasem zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stronę www.osobyprawne.pl do zapoznania się z funkcjonalnościami naszego nowego serwisu.

Wydawcą założonych w 2000 roku portali podatkowych www.PIT.pl i www.VAT.pl jest PIT.pl Sp. z o.o. należąca do grupy Bankier.pl S.A. będącej liderem na polskim rynku firm mediowych koncentrujących się na sektorze finansów.

 

 Bankier.pl S.A., obecny na rynku od 2000 r., jest liderem na polskim rynku internetowych firm mediowych koncentrujących się na sektorze finansów. Spółka czerpie przychody ze sprzedaży powierzchni  reklamowej oraz z pośrednictwa i doradztwa finansowego. Bankier.pl oferuje produkty i usługi blisko 50 renomowanych instytucji finansowych, które poprzez kanały dystrybucji portalu dostępne są dla ponad 7 milionów osób miesięcznie. W skład Grupy Bankier.pl wchodzą portale i serwisy zaliczane do czołówki witryn w swoich kategoriach tematycznych: Bankier.pl, Twoja-Firma.pl, PIT.pl, VAT.pl, PRNews.pl i Mojeauto.pl.

Grupa Bankier.pl przyciąga coraz większą liczbę użytkowników, głównie osób zainteresowanych tematyką finansowo-biznesową. We wrześniu 2009 roku ich liczba wyniosła 2,1 miliona, a łączna liczba odsłon przez nich wygenerowanych 43,8 miliona. Od 19 czerwca 2006 Bankier.pl S.A. jest notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. 

PIT.pl Sp. z o.o. należy do Grupy Bankier.pl S.A. PIT.pl to wiodący w polskim Internecie portal podatkowy.  Serwisy PIT.pl i VAT.pl od 9 lat stanowią rzetelne i aktualne źródło informacji podatkowej zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak również dla indywidualnych podatników.

 PIT.pl i VAT.pl to zebrane w jednym miejscu, uporządkowane i w prosty sposób zaprezentowane: poradniki, przegląd prasy, zestawienie interpretacji, akty prawne, wzory dokumentów i deklaracji oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe stanowią swoiste kompendium wiedzy przydatne dla osób prowadzących księgowość samodzielnie, jak i zawodowo.

 Prosty i rzetelny sposób przekazywania aktualnych informacji podatkowych od samego początku był misją serwisów PIT.pl. Obecnie stanowi o sile i przewadze nad konkurencją branżową.

 

Źródło Bankier.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dno   #oprocentowane   #pl   #podwy