Wiadomości branżowe

Oświadczenie ws. publikacji w Pulsie Biznesu

W Pulsie Biznesu z 25 lutego 2002 r. na str. 1 i 6 ukazała się informacja Pekao SA pożegna Marię Wiśniewską i Pekao SA: nowy prezes w marcu. W publikacji tej zawarta jest nieprawdziwa informacja o planowanych zmianach na stanowisku Prezesa Zarządu Banku Pekao SA.Ponieważ informacja podana przez Puls Biznesu wprowadza w błąd obserwatorów rynku bankowego akcjonariuszy, inwestorów,

W Pulsie Biznesu z 25 lutego 2002 r. na str. 1 i 6 ukazała się informacja Pekao SA pożegna Marię Wiśniewską i Pekao SA: nowy prezes w marcu. W publikacji tej zawarta jest nieprawdziwa informacja o planowanych zmianach na stanowisku Prezesa Zarządu Banku Pekao SA.

Ponieważ informacja podana przez Puls Biznesu wprowadza w błąd obserwatorów rynku bankowego akcjonariuszy, inwestorów, analityków, klientów – chciałbym jednoznacznie oświadczyć, że nie ma żadnych planów zmian na stanowisku Prezesa Zarządu Banku Pekao SA. Potwierdza to Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku, Prezes Alessandro Profumo, który oświadczył: Rada Nadzorcza nie ma w planach dokonywania zmian na stanowisku Prezesa Zarządu Banku Pekao SA.

Źródło Bank Pekao SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy