Wiadomości branżowe

Paryskie salony w mojeauto.pl

Na stronach Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl ruszył największy w polskim Internecie serwis poświęcony tegorocznemu Paris Motor Show. Zaczynający się 23 września salon samochodowy w stolicy Francji jest jedną z największych i najbardziej prestiżowych imprez motoryzacyjnych w Europie.

Na stronach mojeauto.pl zaprezentowane są wszystkie premiery i nowości, jakie pojawią się w Paryżu. Każdy model jest szczegółowo opisany oraz zawiera galerię zdjęć. W serwisie znajduje się prawie 40 artykułów poświęconych targom. Można też będzie dzień po dniu śledzić wydarzenia mające miejsce na targach.

Mondial de l´Automobile był pierwszą wystawą w branży motoryzacyjnej na świecie. W 1898 roku 232 wystawców, głównie z Francji, zaprezentowało swoje produkty. Miejsce targów odwiedziło wówczas łącznie ok. 140 tys. ludzi. Mondial de l´Automobile (do 1988 r. jako Salon de l´Auto) od 1976 roku odbywa się co dwa lata, na zmianę z wystawą IAA we Frankfurcie. W latach parzystych wystawiane są auta osobowe oraz użytkowe, zaś w latach nieparzystych, na tym samym miejscu, prezentowane są różnego rodzaju jednoślady.

Serwis dostępny jest na stronie www.motogazeta.mojeauto.pl/paris2004.

Źródło InterNet Service S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #blisko   #cych   #edycja   #gie   #innymi   #instytucji   #jest   #kapita   #koniunktury   #listopada   #liwiaj