Wiadomości branżowe

Piąty mBank eXtreme zakończony

W piątej edycji mBank eXtreme Sielpia 2005 wystartowało aż 812 osób.

W tym roku uczestnicy zmagań mieli do wyboru trzy dystanse biegu terenowego: 25 km, 40 km i, po raz pierwszy, 90 km (pieszo-rowerowy). W chodzie zawodnicy mogli wybrać jeden spośród 3 wariantów: 12,5, 25 i 50 km. Rowerzyści próbowali swych sił na dystansie 200 km oraz 80 km.

Na uczestników biegu terenowego czekało 15 zadań specjalnych (10 na dystansie 25 km, 15 na dystansie 40 i 90 km). Nie zabrakło m.in. spaceru po bagnach, mostu linowego, przeprawy na dętce przez rzekę?

Pełna lista uczestników, którzy ukończyli bieg, wraz z wynikami, znajdzie się już wkrótce na stronie serwisu mBank eXtreme.

Nagrodą za wszystkie męki, obtarcia i ugryzienia był talerz gorącej grochówki i bigosu podczas wieczornego pikniku. Tradycyjnie już, do tańca uczestników pikniku zagrzewał zespół Sweet Combo. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Pierwszego dnia odbył się wieczór z Piotrem Pustelnikiem, który tym razem zaprosił również swojego kolegę z ekipy ? Piotra Morawskiego (który przyjechał z siedmiotygodniowym synkiem Ignasiem). Himalaiści opowiedzieli o swoich ostatnich trzech wyprawach ? w tym wspólnej wspinaczce na Annapurnę (8092 m n.p.m.).

mBank eXtreme to wydarzenie o wyjątkowej, nieformalnej atmosferze, podczas którego można współzawodniczyć z zespołem pierwszego wirtualnego banku w Polsce, posłuchać opowieści Piotra Pustelnika oraz dobrze bawić się na wielkim pikniku. O wyjątkowości tej imprezy decyduje także niepowtarzalny klimat Sielpi ? kurortu z lat 70-tych ? położonego nad Jeziorem Sielpeckim. W mBank eXtreme udział może wziąć każdy, kto chce sprawdzić swoją wytrzymałość i lubi aktywnie spędzać wolny czas.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #jednak   #krajach   #kszo   #nie   #oraz   #pracy   #prostota   #stwa   #tak   #wiele