Wiadomości branżowe

Pierwsze wygrane w konkursie świątecznym – Trafić w DI!

6 grudnia wystartował konkurs Trafić w DI, Dziennika Internautów, w którym do wygrania jest aż 61 cennych nagród, w tym m.in. pudełkowe wersje programu Pajączek firmy Carem Software i e-booki wydawnictwa Złote Myśli. Dotąd wylosowano 10 nagród - 9 kuponów rabatowych i 1 nagrodę rzeczową, która wylosowana została wczoraj, 21 grudnia, dokładnie w

6 grudnia wystartował konkurs Trafić w DI, Dziennika Internautów, w którym do wygrania jest aż 61 cennych nagród, w tym m.in. pudełkowe wersje programu Pajączek firmy Carem Software i e-booki wydawnictwa Złote Myśli. Dotąd wylosowano 10 nagród – 9 kuponów rabatowych i 1 nagrodę rzeczową, która wylosowana została wczoraj, 21 grudnia, dokładnie w południe.

Szczęśliwym posiadaczem pudełkowej wersji programu Pajączek 5 NxG Standard jest pan Paweł Łabaj z Krakowa.

Do rozdania pozostało jeszcze 51 nagród, w tym 4 wersje pudełkowe programu Pajączek (2 wersje Professional i 2 Standard), 6 e-booków oraz 41 kodów-bonów rabatowych, które można zrealizować w sklepie z programami na stronie www.prg24.pl.

Fundatorami nagród są: Firma Carem Software, producent programu Pajączek 5 NxG oraz wydawnictwo Złote Myśli.

Dziennik Internautów i współorganizator, firma Omega Software (www.prg24.pl) zapraszają wszystkich Czytelników do uczestnictwa w konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy czytać DI, przeglądać wiadomości, artykuły, odwiedzać Forum Internautów. Na wygraną szansę ma każdy Czytelnik DI bez względu na “staż”, jednak im częściej pojawia się na stronach DI, tym większą ma szansę Trafić w DI!

 

Dziennik Internautów ? www.di.com.pl  –  jedna z najstarszych gazet informacyjnych online (istnieje od 1998 roku), pismo niezależne, przeznaczone i tworzone dla każdego, kto korzysta z Internetu. Prezentuje bieżące wydarzenia z polskiej i światowej sceny WWW. Porusza sprawy polskich Internautów, ostrzega przed sieciowymi zagrożeniami, informuje o najnowszych trendach w e-biznesie oraz IT, dostarcza informacji o wydarzeniach ze świata telekomunikacji.

 

Źródło Dziennik Internautów. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy