Wiadomości branżowe

Plan Finansowania Biznesu i Plan Finansowy WWJ zwyciężyły w II edycji konkursu Portfel Roku 2003 organizowanego przez Business Week Polska

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA- zwyciężył w II edycji konkursu Portfel Roku 2003 organizowanego przez miesięcznik Business Week. W kategorii Najlepszy produkt bankowy nagrodę otrzymał Plan Finansowania Biznesu oraz Plan Finansowy WWJ. Produkty MultiBanku zostały docenione m.in. za oryginalność zastosowanych rozwiązań oraz popularność wśród klientów. Plan Finansowania Biznesu i Plany Finansowe WWJ były także jednymi z najczęściej wskazywanych jako najlepsze produkty bankowe według ankiety redakcyjnej, która trafiła do 300 firm i osób sektora finansowego.

 

Plany Finansowe MultiBanku dostępne są w 3 wariantach – MultiPlan, MultiPlan Walutowy i WWJ. Jest to nowa na polskim rynku kategoria produktów bankowych wprowadzona przez MultiBank w maju ubiegłego roku, integrująca finanse klientów w oparciu o zaciągnięty kredyt hipoteczny.

 

Plany Finansowe – to kombinacja ROR-u, rachunku oszczędnościowego, kredytów i kart płatniczych. Nowe produkty MultiBanku skierowane są do wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania, domu, samochodu lub innych dóbr. Osobom posiadającym już zaciągnięte kredyty w różnych instytucjach Plany Finansowe zintegrują zadłużenie w jednym banku. Takie rozwiązanie oszczędza czas potrzebny do obsługi kredytów, a także redukuje liczne opłaty i prowizje.

 

Zastosowanie mechanizmu bilansowania depozytów z kredytem obniża wartość spłacanych odsetek, a także znacząco skraca czas obsługi zadłużenia. MultiBank do zarządzania Planami Finansowymi przygotował specjalny serwis internetowy.

 

Klienci MultiBanku, którym przyznano Plan Finansowy – kredyt odnawialny, czy samochodowy mogą otrzymać oprocentowany tak samo niską stopą jak kredyt hipoteczny – od 5,95% PLN w skali roku.

 

W marcu br. MultiBank wprowadził też Plan Finansowania Biznesu, przeznaczony dla podmiotów gospodarczych.

 

Plan Finansowania Biznesu zapewnia wygodną formę kredytowania w oparciu o zabezpieczenie hipoteczne. Hipoteka może zostać ustanowiona zarówno na nieruchomości osobistej jak i komercyjnej. Plan Finansowania Biznesu może zostać wykorzystany na cele inwestycyjne, spłatę zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek udzielonych na działalność gospodarczą oraz na bieżącą działalność gospodarczą. Wyposażony jest w mechanizm bilansowania odsetek od kredytów z odsetkami od depozytów. Kredyty w ramach Planu Finansowania Biznesu oprocentowane są od 5,95% w PLN.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BGŻ   #oferty   #pl   #Raport Inwestycje