Wiadomości branżowe

Posłuchaj muzyki i podaruj uśmiech

Od dwóch lat Rossmann Polska jest wydawcą muzycznym. Do tej pory ukazało się już 13 debiutanckich albumów. W ten sposób pomagamy młodym, utalentowanym muzykom zaistnieć na rynku. Płyty można kupić w sklepach Rossmann w cenie 9,99 zł.

Trzynaście wybranych utworów z 13 płyt wydanych w ramach akcji. Od rocka, poprzez pop, hip-hop i smooth-jazz. Każdy znajdzie coś dla siebie. Teraz tę składankę podsumowującą dwa lata akcji „Pierwsza Płyta” można bezpłatnie pobrać z portalu rossnet.pl. Darmowe mp3 ze świetną muzyką, a do tego okładka, którą można wydrukować i stworzyć w ten sposób tradycyjny krążek CD. Zapraszamy do pobierania!

Jest to świąteczna akcja, więc gorąco zachęcamy do wsparcia potrzebujących. Apelujemy: jeśli podoba Wam się nasza wirtualna płyta, "podajcie dalej" i przekażcie choćby drobną kwotę dla wychowanków domu dziecka.

Naszą akcją wspieramy łódzki Dom Dziecka "Na słonecznej polanie". Reportaż o nim można przeczytać na portalu rossnet.pl. Pieniądze zbieramy na kilka konkretnych celów, m.in. wyposażenie domu dla usamodzielniających się wychowanków, zakup samochodu do przewożenia dzieci do szkoły specjalnej i na zabiegi rehabilitacyjne oraz dofinansowanie corocznego letniego spływu kajakowego.

Życzymy miłego słuchania naszej muzyki i prosimy o hojne wsparcie dzieciaków!

Do posłuchania na: www.rossnet.pl

 

Rossmann jest najchętniej odwiedzanym i najbardziej rozpoznawalnym sklepem drogeryjno-kosmetycznym w Polsce. Decydują o tym dostępność i bliskość sklepów oraz szeroki asortyment produktów. Codziennie zakupu w tej sieci dokonuje 360 000 Polaków. Klienci mogą wybierać spośród ponad 9 500 produktów oferowanych po przystępnych cenach, a podejmując decyzję o zakupie zawsze mogą liczyć na wsparcie i fachową poradę. Rossmann Polska zatrudnia obecnie ponad 6000 osób. Do końca 2008 roku firma planuje otworzyć 330 placówkę.

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #kredyty hipoteczne   #mln   #roku   #taki