Wiadomości branżowe

Pożyczka jesienno-zimowa – Nowy produkt w ofercie Banku Pekao SA

Do oferty banku Pekao SA włączono właśnie nowy produkt kredytowy Pożyczkę Jesienno-Zimową. Pożyczka adresowana jest do klientów indywidualnych, jej kwota może wynieść od 1000 do 10 000 zł.

Pożyczka oferowana jest posiadaczom Eurokont, Eurokont Akademickich lub Eurokont Business, oraz klientom którzy założą konto w momencie składania wniosku o udzielenie pożyczki.

Osoby te, muszą się wykazać stałymi regularnymi wpływami na rachunek i przedstawić wymagane przez bank zabezpieczenia.

Spłata pożyczki może być dokonana w 6 lub 12 równych ratach.

Oprocentowaniepożyczki jest stałe i wynosi 12 proc w skali roku.

Prowizjaza udzielenie pożyczki ustalana jest w zależności od jej kwoty i wynosi odpowiednio od 60 do 240 zł.

Rzeczywista roczna stopa procentowa ( w rozumieniu ustawy z 20 lipca 2001 r. o kredycie konsumenckim Dz. U. Nr 100 z 18 września 2001 r., poz.1081) wyliczana jest indywidualnie dla każdej pożyczki w zależności od jej parametrów.

Przykładowo: dla pożyczki w wysokości 2.500 zł przy założeniu 12 równych rat, oprocentowaniu nominalnym 12 proc. i prowizji w kwocie 60 zł rzeczywista roczna stopa procentowa wynosi 17,65 proc.

O Pożyczkę Jesienno-Zimową można wnioskować do 31 stycznia 2004 r. odwiedzając oddziały banku Pekao SA (827 placówek na terenie całego kraju), telefonicznie pod numerem bankowej infolinii 0801 365 365 lub korespondencyjnie (formularz znajduje się na naszej stronie internetowej www.pekao.com.pl)

Pożyczki okazjonalne pojawiają się w ofercie Banku Pekao SA od 1999 roku i jak wynika z prowadzonych przez bank statystyk cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. O ich popularności decydują przede wszystkim: korzystne oprocentowanie i nieskomplikowana procedura towarzysząca rozpatrywaniu wniosku i udzielaniu pożyczki.

Poszczególne pożyczki okazjonalne udzielane są przez okres kilku tygodni, z reguły w związku z konkretnym zapotrzebowaniem klientów. Produkty te stanowią uzupełnienie stałej oferty kredytowej banku.

Źródło Bank Pekao SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #cy   #miesi   #pod   #zale