Wiadomości branżowe

Premia dla Juniora w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przygotował dla osób małoletnich specjalną ofertę oszczędnościową Premia dla Juniora. Za systematyczne oszczędzanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (OKO) w PLN, Bank oferuje premię w wysokości 50 zł. Oferta dostępna jest do 31 lipca 2014 roku.

Chcemy przekonać rodziców, że postawy systematycznego oszczędzania warto uczyć dzieci już od najmłodszych lat, bo ?Oszczędzanie to powtarzanie?. W swojej ofercie posiadamy oprocentowany rachunek OKO, który rodzic może założyć dla dziecka. Teraz dodatkowo, w ramach oferty specjalnej, za regularne oszczędzanie, nagradzamy premią ? powiedział Daniel Szewieczek, Dyrektor Departamentu Oszczędności w ING Banku Śląskim.

Z oferty Premia dla Juniora może skorzystać małoletni:

– poniżej 13 roku życia, dla którego rodzic założy OKO,

– od 13 do 18 roku życia, dla którego rodzic założy PAKIET (OKO + konto osobiste).

Warunkiem uzyskania premii od Banku jest systematyczne oszczędzanie – odłożenie na OKO po minimum 50 zł, w ciągu czterech miesięcy. Konto dla dziecka rodzic może założyć w dowolnym oddziale ING Banku Śląskiego. Wystarczy zabrać ze sobą akt urodzenia lub dowód osobisty dziecka.

Szczegóły oferty dostępne w Regulaminie oferty specjalnej Premia dla Juniora na stronie http://www.ingbank.pl/indywidualni/oszczednosci/konta-oszczednosciowe/otwarte-konto-oszczednosciowe-junior


dostarczył infoWire.pl

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #Gorzowie Wielkopolskim   #MultiBanku   #produkty