Wiadomości branżowe

Profesjonalni inwestorzy ponownie nad morzem

W dniach 26 – 28 listopada odbędzie się kolejna (już czwarta) edycja Konferencji Profesjonalny Inwestor. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) – największa organizacja inwestorska w Polsce

W dniach 26 – 28 listopada odbędzie się kolejna (już czwarta) edycja Konferencji Profesjonalny Inwestor. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) – największa organizacja inwestorska w Polsce zrzeszająca ponad 5500 członków. Tym razem blisko 300 uczestników spotka się w Kołobrzegu, w Hotelu Aquarius SPA*****.

Główną ideą przyświecającą organizacji jesiennego spotkania były głosy inwestorów, mówiące o potrzebie stworzenia forum umożliwiającego prowadzenie bezpośredniej dyskusji z innymi uczestnikami rynku. W odróżnieniu od konferencji „WallStreet”, jesienna konferencja koncentruje się przede wszystkim na praktycznych aspektach inwestowania na rynku kapitałowym. W przeważającej większości wykłady prowadzone będą przez uznanych praktyków, w dużej części realizowane także w formie warsztatów.

Podczas tegorocznej Konferencji zaplanowanych jest kilkanaście wykładów oraz warsztatów dotyczących praktycznej wiedzy na temat rynku kapitałowego, a także panel dyskusyjny nt. perspektyw koniunktury giełdowej w 2011 roku. Swoje uczestnictwo potwierdzili już przedstawiciele instytucji finansowych oraz środowiska inwestorskiego a także liczne grono analityków giełdowych .

Ponadto odbędą się Targi Akcjonariat, podczas trwania których, obecni będą mieli okazję do bezpośredniego spotkania z władzami spółek. Poza praktyczną wiedzą o rynku kapitałowym, SII zapewni uczestnikom Konferencji mnóstwo ciekawych atrakcji. W programie rozrywkowym m.in. Mistrzostwa Polski Inwestorów w Karaoke, Turniej o Puchar Prezesa SII w piłce nożnej oraz zabawa przy muzyce podczas uroczystej kolacji.

Szczegóły: www.profesjonalnyinwestor.org.pl tel. 71/ 332 95 65

A to już wiesz?  Freixenet partnerem premiery perfum DARING ? Isabelli Rossellini

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy