Wiadomości branżowe

Promocja kredytów mieszkaniowych

mBank oferuje promocyjne warunki refinansowania kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku. Do końca roku obowiązuje także promocja kredytu mieszkaniowego dla młodych małżeństw.

Do końca br. Klienci, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy w innym banku mogą bez żadnych prowizji uzyskać w mBanku, denominowany we frankach szwajcarskich, kredyt na refinansowanie oprocentowany na poziomie zaledwie 2,95%.

Dodatkowo, w związku z dużym zainteresowaniem ze strony Klientów, mBank przedłużył do końca br. promocję kredytu mieszkaniowego dla młodych małżeństw. Promocyjną ofertę dla młodych małżeństw wyróżnia wyjątkowo niskie oprocentowanie – 2,95% (w CHF). Okres spłaty to nawet 30 lat, a do uzyskania kredytu wystarczy zaledwie 5% wkładu własnego. Specjalna oferta skierowana jest do par ze stażem małżeńskim nie dłuższym niż 5 lat, potwierdzonym w akcie ślubu wydanym przez USC.

Kredyt mieszkaniowy w mBanku ? mPLAN hipoteczny ? to:

  • Kredyt lub pożyczka zabezpieczona hipoteką na nieruchomości, wzbogacone o mechanizm bilansowania, czyli zmniejszania odsetek od kredytu,
  • Sposób na zarządzanie swoimi finansami w wygodny sposób – bez kolejek, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę,
  • Połączenie prostych w użyciu, funkcjonalnych usług mBanku – lokat, rachunku bieżącego i kredytu hipotecznego,
  • Zgodne ze strategią mBanku, realne korzyści finansowe dla Klientów – produkt pozwalający na zdecydowane zmniejszenie odsetek od kredytu, skrócenie czasu spłaty i zmniejszenie obciążeń podatkowych.

http://www.mbank.com.pl/oferta/kredyty/mplan/index.html

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy