Wiadomości branżowe

Przewodniki BNP Paribas Real Estate: jak inwestować na rynkach nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej

BNP Paribas Real Estate wspólnie z kancelarią prawniczą Dentons przygotował nowe edycje przewodników po inwestycyjnych rynkach nieruchomości komercyjnych w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Przewodniki zawierają informacje o możliwościach inwestycyjnych w czterech wybranych krajach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE): w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. W przewodnikach analizowana jest

BNP Paribas Real Estate wspólnie z kancelarią prawniczą Dentons przygotował nowe edycje przewodników po inwestycyjnych rynkach nieruchomości komercyjnych w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech.

Przewodniki zawierają informacje o możliwościach inwestycyjnych w czterech wybranych krajach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE): w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. W przewodnikach analizowana jest specyfika rynków nieruchomości komercyjnych w największych miastach poszczególnych krajów regionu CEE z podaniem kluczowych danych statystycznych. Te rozdziały publikacji, które dotyczą uwarunkowań prawnych i podatkowych obowiązujących na terenie analizowanych państw zostały przygotowane przez kancelarię prawniczą Dentons.

W publikacjach znajdują się ponadto wypowiedzi międzynarodowych inwestorów obecnych w poszczególnych krajach tego regionu Europy oraz przykłady konkretnych nieruchomości, w które można zainwestować. Wspomniane są również inne możliwości inwestycyjne, z których skorzystać mogą zarówno inwestorzy instytucjonalni jak i indywidualni, chcący ulokować swoje środki na rynkach nieruchomości komercyjnych w regionie CEE (np. poprzez udziały w funduszu inwestycyjnym).      

Seria ?Investing in? przygotowywana przez BNP Paribas Real Estate obejmuje przewodniki po europejskich rynkach nieruchomości: paryskim, londyńskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, polskim, czeskim, węgierskim, rumuńskim, a także przewodniki po rynkach w Dublinie i w Luksemburgu. Wszystkie przewodniki z serii ?Investing in? dostępne są na stronie internetowej BNP Paribas Real Estate.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło BNP Paribas Real Estate. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy