Wiadomości branżowe

Rozwiązania NewsPoint ? większy zasięg i nowe funkcjonalności na Gwiazdkę

NewsPoint, pionier e-monitoringu w Polsce, wprowadził monitoring opinii w porównywarkach cenowych w systemie NewsPoint UGC. służącym do pomiaru widoczności firmy w social media. Dzięki temu rozwiązanie, znacząco zwiększyło zasięg monitorowanych serwisów. Jednocześnie zwiększyła się też liczba portali monitorowanych przez system NewsPoint. Już w pierwszym kwartale 2010

NewsPoint, pionier e-monitoringu w Polsce, wprowadził monitoring opinii w porównywarkach cenowych w systemie NewsPoint UGC. służącym do pomiaru widoczności firmy w social media. Dzięki temu rozwiązanie, znacząco zwiększyło zasięg monitorowanych serwisów. Jednocześnie zwiększyła się też liczba portali monitorowanych przez system NewsPoint. Już w pierwszym kwartale 2010 r. narzędzie wzbogaci się o monitoring mikroblogów.

NewsPoint UGC, poza monitoringiem blogów i forów, zaoferował również monitoring opinii zamieszczanych w porównywarkach cenowych. Obecnie narzędzie udostępnia opinie z Nokaut.pl i Skapiec.pl, prowadzone są prace nad dołączeniem kolejnych serwisów tego typu.

W ciągu 2 ostatnich miesięcy liczba forów monitorowanych przez NewsPoint UGC wzrosła trzykrotnie z ponad 90 tysięcy do 240 tys., a blogów – niemal dwukrotnie, z 70 tysięcy do 120 tysięcy. NewsPoint UGC, jako jedyne narzędzie na polskim rynku oferuje zasięg przeszukiwania obejmujący dwa miesiące wstecz (wkrótce będzie on jeszcze większy) oraz raporty zawierające analizę opinii użytkowników internetu.

Z kolei NewsPoint, narzędzie do monitorowania portali internetowych zwiększył swój zasięg do 2500 portali i nadal pozostaje systemem monitorowania internetu o największym zasięgu w Polsce.

Źródło NetSprint.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy