Finanse

Strona internetowa NNC teraz w wersji międzynarodowej

Do chwili obecnej strona internetowa Nordic Network Center dostępna była tylko w języku angielskim, duńskim i niemieckim. Jednak już teraz na stronie odnajdą się w sposób komfortowy przedsiębiorcy z całego świata.

W sumie strona jest teraz dostępna w 10 językach: niemieckim, angielskim, duńskim, szwedzkim, francuskim, włoskim, rosyjskim, hiszpańskim, polskim i holenderskim. W planach są następne cztery języki ? między innymi japoński i turecki. Ralph Böttcher i Thorsten Manewald ? Dyrektorzy Zarządzający NNC ? są jednak jeszcze powściągliwi z tłumaczeniem na te języki: ?Bardzo szybko może dość do nieporozumień, ponieważ chodzi o całkowicie inne kręgi kulturowe, z innymi wartościami i obyczajami! Dlatego na razie jesteśmy ostrożni i nie chcemy ryzykować. W przyszłości chcemy jednak zaoferować stronę internetową we wszystkich językach, w których tu, w Nordic Network Center, udzielamy porad.?

Nordic Network Center zapewnia opiekę zagranicznym przedsiębiorstwom podczas ich wejścia na rynek w Niemczech. Otrzymują one usługę, która umożliwi im załatwienia w ich ojczystym języku i tylko w ciągu jednego dnia wszystkiego, co jest niezbędne aby założyć firmę ? tak zwaną ?One -Date-Establishment?.

Z: http://www.pressoffice.pl/finanse,t631628991?more=2079237355

Similar Posts