Wiadomości branżowe

Świąteczna licytacja

Rozpoczęła się akcja promocyjna „Świąteczna licytacja", w ramach której Klienci mBanku mogą licytować kody zniżkowe na ubezpieczenie samochodu Go!Direct, dostępne w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych. Całkowity dochód z akcji zasili konto łódzkiej  Fundacji „Gajusz".

Aby otrzymać kod zniżkowy o wartości 10% lub 50% wystarczy wziąć udział w licytacji w serwisie aukcyjnym Allegro. Po wygranej aukcji należy dokonać wpłaty na konto Fundacji „Gajusz". Zwycięzca aukcji otrzymuje drogą mailową indywidualny kod zniżkowy do wykorzystania w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych mBanku. Przy wypełnianiu wniosku ubezpieczeniowego kod należy wpisać w polu „Zniżki marketingowe". Akcja promocyjna „Świąteczna licytacja" potrwa do 21 grudnia br.

Pieniądze zebrane podczas aukcji zostaną przekazane Fundacji „Gajusz", której celem jest wszechstronna pomoc przewlekle i nieuleczalnie chorym dzieciom oraz ich rodzicom. Fundacja opiekuje się głównie pacjentami Kliniki Onkohematologii Szpitala Klinicznego im. Marii Konopnickiej w Łodzi. Ponadto prowadzi Hospicjum Domowe, wypożycza sprzęt medyczny, kupuje leki, wspiera socjalnie i duchowo małych pacjentów. Fundacja pomaga również dzieciom – ofiarom wypadków komunikacyjnych.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych (SUS) to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy AC i OC on-line. Do końca 2007 roku Klienci Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mogą również skorzystać z promocji „Gwarancja Najniższej Ceny" na ubezpieczenie OC i AC. Oznacza to, że SUS zapewnia najniższą cenę ubezpieczenia samochodowego OC i  AC na rynku.

Z oferty Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku. Wniosek on-line dostępny jest w systemie transakcyjnym po zalogowaniu. Do końca listopada br. Klienci Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych zakupili już ponad 67 tys. polis.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy