Wiadomości branżowe

Świąteczne zakupy z pełnym portfelem

Na prośbę Klientów, mBank do końca roku oferuje KREDYT odnawialny w rachunku na preferencyjnych warunkach.

W ramach przedłużonej promocji trwającej do 31 grudnia br., KREDYT odnawialny w mBanku dostępny jest bez prowizji i z minimalnym oprocentowaniem. Dodatkowo, mBank ułatwił swoim Klientom procedurę składania wniosku o linię kredytową w rachunku eKONTO.  

Osoby wnioskujące o przyznanie KREDYTU odnawialnego ? bez względu na to, czy starają się o kredyt na podstawie historii rachunku w mBanku, innym banku, czy też na podstawie dochodów lub przenoszą kredyt z innego banku? mogą teraz otrzymać go bez prowizji. Ponadto przez pierwsze 6 miesięcy mBank oferuje minimalne oprocentowanie kredytu na poziomie 9,95 %.

Nie tylko w okresie przedświątecznym, ale także i w okolicy Nowego Roku Klienci szczególnie obawiają się utraty płynności finansowej. Kredyty świąteczne kuszą, ale Klienci mBanku doskonale potrafią liczyć i wiedzą, że najkorzystniejszą propozycją jest KREDYT odnawialny. Dlatego mBank postanowił przedłużyć promocję linii kredytowej, umożliwiając Klientom zdobycie dodatkowych środków w rzeczywiście bardzo przystępnej cenie – podkreśla Anna Sitek-Krakowiak, odpowiedzialna za produkty podstawowe w mBanku.

KREDYT odnawialny, powiązany z bezpłatnym rachunkiem eKONTO, to najlepszy sposób na realizację swoich planów już dziś, a nie w odległej przyszłości. Kredyt może być przeznaczony na dowolny cel. Maksymalna kwota KREDYTU odnawialnego w mBanku wynosi 50 tysięcy złotych. Suma wszystkich udzielonych kredytów odnawialnych w mBanku przekroczyła 30 milionów złotych.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #miesi   #najbli   #ODP   #wynosi