Wiadomości branżowe

Test Kondycji Oleju nadal bezpłatnie w Shell autoserv Polska!

Test Kondycji Oleju – usługa wprowadzona w serwisach Shell autoserv Polska – dostępna do końca grudnia za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Pomoże ona wielu kierowcom odpowiedzieć na pytanie: czy i kiedy powinni wymienić olej silnikowy w samochodzie?

Wielu kierowców nie wie, w jakim stanie jest olej silnikowy w ich samochodach pomimo, że pamiętają, kiedy ostatnio był wymieniany. Na jakość oleju wpływają, bowiem nie tylko okres użytkowania, ale także styl, warunki jazdy oraz jakość paliwa. W serwisach Shell autoserv Polska od niedawna dostępna jest nowa usługa – Test Kondycji Oleju – która pozwala na szybkie zmierzenie stopnia przepracowania oleju i wskazanie, czy jest on „świeży”, „zmęczony”, czy „wykończony”.

Urządzenie zwane Testerem Kondycji Oleju potrzebuje niewielkiej ilości oleju pobranego z silnika. Badanie wykonywane przez mechanika lub doradcę serwisowego trwa 1,5 minuty i może być przeprowadzone bez konieczności wprowadzania samochodu na stanowisko diagnostyczne. Pomiary wykonane przy użyciu Testera Kondycji Oleju są niemal tak dokładne, jak specjalistyczne badania laboratoryjne. Dzięki jasnemu i czytelnemu odczytowi (kolor zielony – „świeży”, żółty – „zmęczony”, zaś czerwony – "wykończony”) wynik badania jest łatwy do zinterpretowania.

Duże zainteresowanie kierowców odwiedzających serwisy Shell autoserv Polska dowiodło przydatności Testu Kondycji Oleju. W efekcie zapadła decyzja o przedłużeniu okresu promocji. Do końca grudnia test będzie przeprowadzany bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych bez konieczności wykonania innych usług.

 

Źródło Shell. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy