Wiadomości branżowe

Trwają zapisy na Konferencję Profesjonalny Inwestor

Już w listopadzie V edycja Konferencji Profesjonalny Inwestor w Kołobrzegu. Praktyczne aspekty inwestowania w formie warsztatów, ciekawe wykłady oraz panele dyskusyjne to tylko nieliczne atrakcje czekające na uczestników najbliższej

Już w listopadzie V edycja Konferencji Profesjonalny Inwestor w Kołobrzegu. Praktyczne aspekty inwestowania w formie warsztatów, ciekawe wykłady oraz panele dyskusyjne to tylko nieliczne atrakcje czekające na uczestników najbliższej konwencji inwestorskiej.

W dniach 18 – 20 listopada odbędzie się kolejna, już V Konferencja „Profesjonalny Inwestor”,  organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII), największą organizację inwestorską w Polsce zrzeszającą ponad 6000 członków.Tym razem w Kołobrzegu spodziewamy się ponad 400 uczestników. Główną ideą przyświecającą organizacji jesiennego spotkania są głosy inwestorów, mówiące o potrzebie stworzenia forum umożliwiającego prowadzenie bezpośredniej dyskusji z innymi uczestnikami rynku, mówi Jarosław Dominiak, Prezes SII.
W odróżnieniu od konferencji WallStreet, jesienna konferencja koncentruje się przede wszystkim na praktycznych aspektach inwestowania na rynku kapitałowym przedłożonych w formie warsztatów wiedzy praktycznej, gdzie każdy inwestor może wybrać interesującą go tematykę. W przeważającej większości wykłady prowadzone będą przez uznanych praktyków.

Podczas tegorocznej Imprezy zaplanowanych jest kilkanaście wykładów oraz warsztatów, dzięki którym uczestnicy m.in. uzyskają odpowiedź na pytanie czy inwestować samodzielne czy stosować trading automatyczny oraz dowiedzą się na co zwrócić uwagę podczas analizy sprawozdania finansowego. W programie nie zabraknie też panelu dyskusyjnego, tym razem paneliści poruszą temat dotyczący perspektyw koniunktury giełdowej w 2012 roku. Swoje uczestnictwo potwierdzili już przedstawiciele instytucji finansowych oraz środowiska inwestorskiego a także liczne grono analityków giełdowych. Ciekawym elementem są również Targi Akcjonariat, podczas których, będzie możliwość bezpośredniego spotkania z zarządami spółek giełdowych. Praktyczna wiedza o rynku kapitałowym to nie wszystko, SII zapewni uczestnikom Konferencji mnóstwo ciekawych atrakcji w trakcie imprez wieczornych.

Szczegóły:
www.profesjonalnyinwestor.org.pl
tel. 71/ 332 95 65

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy