Inwestycje

udziały PZU bez prowizji

2010.04.20 Udziały bez prowizji

Aby zostać udziałowcem PZU wystarczy kilka kliknięć w serwisie transakcyjnym MultiBanku. Sprawny zakup akcji poprzez internetową Usługę Maklerską jest zwolniony z dodatkowych opłat.

W połowie maja PZU zadebiutuje na giełdzie. To największa prywatyzacja 2010 roku. Już dziś ruszyły zapisy na zakup akcji dla klientów indywidualnych. Dzięki internetowej Usłudze Maklerskiej, łączącej konto osobiste w MultiBanku z rachunkiem inwestycyjnym, klienci mogą dokonywać transakcji giełdowych z każdego miejsca na Ziemi. Podobnie jak w przypadku zakupu akcji wszystkich spółek giełdowych, zapisy i nabycie udziałów PZU za pośrednictwem Internetu jest zwolnione z prowizji banku.
1102980_lots_of_coins
Zapisy na akcje przyjmowane są za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego w zakładce ?Oferta Publiczna?. Na zakup akcji zapisać można się również pod numerem multilinii 801 300 000/42 6 300 000. Usługa Maklerska dostępna jest dla osób, które posiadają lub założą rachunek osobisty w MultiBanku. Aby aktywować dostęp do transakcji giełdowych, należy odwiedzić placówkę banku i podpisać odpowiednią umowę. Pełna aktywacja rachunku inwestycyjnego zajmuje 2 dni robocze.

Klienci, którzy nie posiadają aktywnej Usługi Maklerskiej, a chcieliby za pośrednictwem MultiBanku skorzystać z oferty PZU, powinni najpóźniej do 26 kwietnia br dokonać stosownych formalności. Do uruchomienia rachunku inwestycyjnego niezbędny jest numer NIP oraz adres Urzędu Skarbowego, w którym rozliczamy podatek.

Harmonogram oferty:

19 kwietnia 2010 ? Udostępnienie do publicznej wiadomości aneksu do Prospektu zawierającego informacje na temat Ceny Maksymalnej
20-28 kwietnia 2010 ? zapisy dla Inwestorów Indywidualnych
6 maja 2010 ? Planowany termin przydziału Akcji
ok. 14 maja 2010 ? Planowany debiut Akcji PZU na GPW

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy