Wiadomości branżowe

Urodzinowe mRabatki

Z okazji piątej rocznicy powstania, mBank zaprasza Klientów do urodzinowych promocji. Do końca listopada ubrania z jesienno – zimowej kolekcji Top Secret będą tańsze nawet o 30%.

W ramach urodzinowej edycji programu mRabatki osoby dokonujące płatności dowolną kartą mBanku otrzymają 20% rabatu na ubrania Top Secret z kolekcji jesień/zima 2005 r. Jednocześnie w wybrane dni listopada rabat wynosić będzie nawet 30%.

5 x urodzinowy rabat na piąte urodziny mBanku.

30% rabatu na zakupy w Top Secret Klienci mBanku otrzymają 5 razy w czasie trwania promocji: 

  1. 7 i 8 listopada
  2. 14 i 15 listopada
  3. 21 i 22 listopada
  4. 25 listopada ? w urodziny mBanku
  5. 28 i 29 listopada

W promocji udział biorą 82 sklepy Top Secret w całej Polsce; ich lista wraz z regulaminem promocji dostępna jest na stronie programu mRabatki.

W nowej kolekcji postawiliśmy na tkaninę: wełnę, tweedy, sztruks i satynę. W kolekcji dla Niej dominują kolory bakłażana, lilii, czekolady, beżu, morskiej zieleni i czerni. Dla Niego proponujemy: zielenie, beże i szarości, ożywione czerwienią, pomarańczem i fioletem. Nadal oferujemy dobrą jakość w konkurencyjnej cenie, ale jeśli chcesz kupować jeszcze taniej ? namawiam do skorzystania z mRabatek- zachęca Małgorzata Szymczyk, odpowiedzialna za promocje w Top Secret.

mRabatki mają na celu nagradzanie prawie miliona Klientów mBanku bez żadnych warunków czy konieczności uciążliwego liczenia punktów. Również świętując swoje urodziny mBank chce podziękować mKlientom za okazane zaufanie i wspólnie z nimi i dla nich rozpocząć kolejne lata działalności na rynku usług finansowych.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #inwestowania   #nie   #ofe   #tak