Wiadomości branżowe

Usługa M-USE firmy Ericsson oferuje klientom Tele2 wysokiej jakości muzykę na telefony komórkowe

Usługa M-USE firmy Ericsson została uruchomiona przez europejskiego operatora Tele2 pod nazwą ?MusicBox?. Umożliwia ona łatwy dostęp do muzyki z BMG, Sony Music oraz Warner Music poprzez komórkę. Wkrótce będzie także możliwe pobieranie muzyki z innych źródeł. Usługa ?MusicBox?, którą można znaleźć na portalu Tele2 ? GoLive ? została zintegrowana i jest zarządzana przez firmę Ericsson.

 

M-USE umożliwi Tele2 zaoferowanie swoim klientom szerokiego wachlarza muzyki wielu popularnych wykonawców dostępny przez komórkę. W przeciwieństwie do tradycyjnych usług, M-USE zbiera informacje o gustach klientów i rekomenduje tytuły im odpowiadające. Czy będą to wykonawcy światowej sławy jak Destiny?s Child, REM, Britney Spears, czy artyści lokalni, tacy jak Gunther & The Sunshine, Girls, Christian Walz lub Magnus Uggla ? klienci Tele2 z pewnością znajdą melodie, na których im zależy.

 

Cała zawartość muzyczna M-USE opiera się na oryginalnych nagraniach. Klienci Tele2 mogą ściągać także tzw. realtones (dzwonki telefoniczne grające oryginalną muzykę), polifoniczne dzwonki telefoniczne, StarMMS (zdjęcia artystów oraz klipy muzyczne), a także pozdrowienia od artystów i informacje o nich.

 

M-USE ? stworzony przez firmę Ericsson w porozumieniu z przemysłem muzycznym ? jest unikalną usługa muzyczną. Niesie ona ze sobą całościowe rozwiązanie, które dostarcza usługę, pobiera opłaty oraz rozprowadza dochody. M-USE jest częścią tzw. Managed Services ? usługi całkowicie zintegrowanej, podlegającej Hostingowi i zarządzanej przez firmę Ericsson. Ericsson bierze pełną odpowiedzialność za usługi muzyczne (włączając w to ładowanie zawartości), Zarządzanie Prawami Cyfrowymi (DRM) oraz rozwój platformy.

 

?M-USE jest doskonałym przykładem współpracy firmy Ericsson z rynkiem medialnym oraz operatorami, w celu dostarczenia nowych rozwiązań klientom na całym świecie ? powiedział Hans Vestberg, Wiceprezes firmy Ericsson odpowiedzialny za jednostkę Usług Globalnych ? poprzez zapewnienie oraz Hosting zawartości dla operatorów, wspieramy ich w szybkim i efektywnym wprowadzaniu nowych usług dla klientów.?

 

Ericsson posiada najbardziej kompletne usługi z zakresu Managed Services oferowane na rynku telekomunikacyjnym. Obejmują one zarządzanie codziennymi operacjami w sieci operatora, usługi zarządzania wydajnością (w celu skutecznej rozbudowy sieci), ?wydajność na żądanie?, utrzymywanie aplikacji oraz zarządzanie zawartością.

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #bodis   #inwestycyjne   #kapita   #pcy   #Peter Bodis   #pioneer pekao   #posiada   #PPIM