Wiadomości branżowe

Wirtualny pre-paid w nowej odsłonie

Teaser

Zwiększony limit, okres ważności przedłużony do 5 lat, mały format i odświeżona szata graficzna to niektóre cechy nowej netk@rty, zastępującej wypukłe karty płatnicze w płatnościach internetowych. 

netk@rta jest rozwiązaniem dla Klientów, którzy nie posiadają wypukłej karty płatniczej, lub chcą skorzystać z alternatywnego sposobu dokonywania płatności on-line. Produkt, działający na zasadzie pre-paid, jest powiązany z MultiKontem, za pośrednictwem którego Klienci doładowują i rozładowują netk@rtę. Aktualnie, maksymalna kwota doładowania została zmieniona z 5 do 20 tys zł z możliwością tymczasowego podwyższenia limitu do 30 tys. zł. Aby podnieść bezpieczeństwo, bank umożliwił użytkownikom ustalanie limitów autoryzacyjnych, znanych z tradycyjnych kart płatniczych.

Dzięki netk@rcie Klienci mogą robić zakupy lub np. rezerwować pokój hotelowy czy bilet lotniczy w serwisach, które akceptują płatności wypukłymi kartami Visa. Podczas płatności należy podać numer karty oraz poufny kod CVV2, który teraz dostępny będzie w serwisie transakcyjnym. Dodatkowo, aktywację karty będzie można przeprowadzić on-line. Kolejną nowością jest możliwość rozliczania transakcji w 2 walutach.

Popularyzacja Internetu sprawia, że użytkownicy coraz chętniej korzystają z możliwości robienia zakupów on-line. Niewątpliwą zaletą wirtualnych zakupów są atrakcyjne ceny produktów, które dodatkowo są dostarczane bezpośrednio do nabywcy – mówi Urszula Pawlikowska, naczelnik Wydziału Kart Kredytowych w MultiBankuNasi Klienci dokonują również zakupów w sklepach zagranicznych, dlatego postanowiliśmy wprowadzić kolejną walutę rozliczeniową. Teraz, netk@rty MultiBanku, będą dostępne w 2 wariantach z możliwością rozliczania transakcji w dolarach lub euro – dodaje Pawlikowska  

W ramach oferty promocyjnej, wszyscy klienci, którzy otrzymają nową netk@rtę od 3 grudnia 2007r. do 29 lutego 2008r. i dokonają transakcji tą kartą na łączną kwotę min. 300,- zł w ciągu 3 m-cy od jej wydania, otrzymają zwrot opłaty za jej wydanie.

Więcej informacji o nowej netk@rcie
http://www.multibank.pl/dla_ciebie/karty_do_multikonta/netkarta/

  

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy