Wiadomości branżowe

Zaproszenie do udziału w świątecznej, charytatywnej grze oszczędnościowo-inwestycyjnej

Systematyczny odpływ depozytów z sektora bankowego powoduje, że struktura oszczędności w Polsce zmienia się w coraz szybszym tempie. Rosnącą popularnością cieszy się inwestowanie w fundusze inwestycyjne, które są bardziej zyskowną alternatywą dla lokat bankowych. Jednak przeszkodą w rozpowszechnieniu się tej formy oszczędzania jest w wielu przypadkach brak doświadczenia wśród naszych klientów, a Państwa czytelników. Dlatego wprowadzając na rynek Centrum Oszczędzania, na równi z celami biznesowymi, stała się dla nas i Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych istotna edukacja ekonomiczna klientów. Proces ten rozpoczęliśmy od organizowania w całej Polsce Spotkań Centrum Oszczędzania, które od listopada br. wspieramy dodatkowo Dniami Otwartymi Towarzystw Funduszy nwestycyjnych. Jednak wychodząc z założenia, że najlepiej jest uczyć bawiąc, najnowszą naszą inicjatywą jest gra inwestycyjna. Uczestnicy na podstawie codziennych rzeczywistych notowań funduszy, mogą nauczyć się dokonywać transakcji, a także sprawdzić trafność swoich decyzji inwestycyjnych. Planujemy udostępnić ją klientom na początku przyszłego roku. Jednak zanim to nastąpi, chcielibyśmy zaprosić redakcje z nami współpracujące do przedpremierowej rozgrywki inwestycyjnej.

 

W dniach od 21.11.03 do 15.12.03 trwać będzie pierwsza edycja MultiGry dla mediów. Uczestnikami mogą zostać redakcje poszczególnych tytułów prasowych. Na starcie każdy zespół otrzyma kwotę 5000 multi. Jego zadaniem będzie podział portfela oszczędności między lokaty, a jednostki 7 Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych – TFI Skarbiec, GTFI, TFI SEB, TFI Bank Handlowego SA, TFI PZU, Warta TFI, CAIB tak, aby wygenerować jak największy zysk. Dnia 15.12.03 wynik inwestycyjny 3 najlepszych redakcji przeliczymy po kursie 1multi = 1zł. Pamiętając o nadchodzących Świętach zarobione pieniądze zostaną wspólnie przekazane przez zwycięskie redakcje i MultiBank do wybranych domów dziecka z przeznaczeniem na zakup prezentów gwiazdkowych.

 

Zapraszam do wzięcia udziału w grze inwestycyjnej. Czekam na Państwa zgłoszenia mailem do dnia 20.11.03. W załączniku przesyłam regulamin gry i jej wersję demo. Od wtorku 18.11.03 mogą Państwo również uzyskać login i hasło testowe, pozwalające sprawdzić jak działa MultiGra.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #brak   #jest   #niezale   #rodk