Wiadomości branżowe

Zostań Multi Mikołajem – promocja MultiKonta młodzieżowego

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - organizuje specjalną Mikołajkowo-Świąteczną promocję MultiKonta młodzieżowego. Każde MultiKonto młodzieżowe, które zostanie założone w czasie trwania dwutygodniowej akcji od 06.12.03 do 24.12.03 przez rok będzie prowadzone za darmo. MultiKonto młodzieżowe, to rachunek dla młodych ludzi chcących w

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – organizuje specjalną Mikołajkowo-Świąteczną promocję MultiKonta młodzieżowego. Każde MultiKonto młodzieżowe, które zostanie założone w czasie trwania dwutygodniowej akcji od 06.12.03 do 24.12.03 przez rok będzie prowadzone za darmo.

MultiKonto młodzieżowe, to rachunek dla młodych ludzi chcących w nowoczesny i bezpieczny sposób zarządzać finansami. Właścicielem rachunku może zostać każdy nastolatek w wieku od 13 do 18 lat.

MultiKonto młodzieżowe można założyć i obsługiwać za pośrednictwem Internetu www.multibank.pl, multilinii lub w Centrum Usług Finansowych MultiBanku. Dzięki tym kanałom komunikacji, a także usłudze SMS i WAP młodzi ludzie mogą kontrolować stan swoich finansów podczas wakacyjnych wyjazdów, obozów narciarskich, czy szkolnych wycieczek. MultiKonto młodzieżowe to połączenie rachunku ROR oprocentowanego w wysokości 2,20% oraz rachunku oszczędnościowego. Na rachunku oszczędnościowym można lokować środki finansowe powyżej 100zł, korzystając z wyższego oprocentowania do 2,70% w skali roku.

Warunkiem założenia MultiKonta młodzieżowego jest zgoda rodzica lub opiekuna, a także konieczność ustanowienia pełnomocnika. Pełnomocnikiem może być rodzic lub opiekun. Wybór na pełnomocnika osoby trzeciej (siostry, brata, itp.) musi odbyć się za zgodą rodziców lub opiekunów.

Każdy posiadacz MultiKonta młodzieżowego otrzymuje specjalną, bezpłatną Dżinsową kartę Visa Electron, którą można płacić w kraju i zagranicą. Korzystając z Dżinsówki można bez żadnych opłat i prowizji wypłacać gotówkę w sieci ponad 430 bankomatach Euronetu.

Dżinsówka wraz z Pakietem Bezpieczna Karta to zwiększenie bezpieczeństwa młodych ludzi, dzięki wyeliminowaniu konieczności noszenia gotówki w kieszeni. Pakiet obejmuje ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty lub utraty środków pieniężnych pobranych z bankomatu na skutek rozboju. Ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty chroni finanse młodych ludzi w przypadku zagubienia lub kradzieży karty przed stratami spowodowanymi transakcjami dokonanymi przez osobę nieuprawnioną. Dla nowych kart debetowych, z możliwością zmiany PIN od 1 grudnia br. Pakiet Bezpieczna Karta obejmuje ubezpieczeniem wszystkie transakcje dokonane przed zastrzeżeniem karty bez względu na czas dokonania transakcji, z sumą ubezpieczenia odpowiadającą równowartości 150 euro. Ubezpieczeniem objęte są także transakcje internetowe oraz dokonane z użyciem PIN-u. Ubezpieczeniem od utraty środków pieniężnych pobranych z bankomatu objęte są pieniądze wypłacone w kraju bądź zagranicą, które zostały utracone na skutek rozboju, w ciągu 2 godzin od pobrania. Suma ubezpieczenia wynosi 5000 zł. Opłata miesięczna za Pakiet Bezpieczna Karta to 1 zł.

A to już wiesz?  MultiBank do końca br. oferuje dla kart kredytowych bezpłatne ubezpieczenie "Gwarancja Spłaty Kredytu"

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy