Wiadomości branżowe

Zwycięstwo w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Usług Bankowych w kategorii najlepszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - wraz ze swoim rachunkiem MultiKonto ja zwyciężył w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Usług Bankowych w kategorii najlepszy rachunek oszczędnościo-rozliczeniowy. Jury składające się z ekspertów Gazety Bankowej i Instytutu Badań Opinii i Rynku Pentor oceniło w konkursie oferty ośmiu wiodących polskich banków. O zwycięstwie MultiBanku

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – wraz ze swoim rachunkiem MultiKonto ja zwyciężył w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Usług Bankowych w kategorii najlepszy rachunek oszczędnościo-rozliczeniowy. Jury składające się z ekspertów Gazety Bankowej i Instytutu Badań Opinii i Rynku Pentor oceniło w konkursie oferty ośmiu wiodących polskich banków. O zwycięstwie MultiBanku zadecydowało wysokie oprocentowanie rachunku, niskie opłaty i prowizje, a także dostępność kredytu odnawialnego.

MultiKonto ja to nowoczesny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Przeznaczony jest dla wszystkich osób, które cenią sobie możliwość zarządzania swoimi finansami w każdym miejscu i czasie. Łatwa obsługa rachunku z wykorzystaniem Internetu, multilinii, usługi SMS, WAP i Centrów Usług Finansowych powoduje, że MultiKonto ja tworzy nowy standard produktu bankowego XXI wieku.

MultiBank oferuje w ramach MultiKonta ja dostęp do rachunku oszczędnościowego (savingu), kart płatniczych Visa Electron i Visa Classic, kart kredytowych, kredytów odnawialnych, gotówkowych, samochodowych, lokat terminowych, rachunków walutowych, netk@rty, Planów Finansowych i Centrum Oszczędzania.

Wymierne korzyści finansowe posiadaczom MultiKonta ja przynosi rachunek oszczędnościowy (saving). Pozwala on automatycznie lokować wszystkie nadwyżki finansowe powyżej ustalonego przez Klienta limitu, na specjalnym, lepiej oprocentowanym rachunku – do 3,50% w skali roku. Zaletą rachunku oszczędnościowego jest to, że Klient może w każdej chwili dysponować środkami zgromadzonymi na savingu bez utraty odsetek.

Wszystkie osoby, które dokonują w Internecie zakupów mogą też uzyskać w ramach MultiKonta ja netk@rtę. Płacenie za sieciowe zakupy netk@rtą to jeden z najbezpieczniejszych na polskim rynku sposobów regulowania należności w Internecie.

Osoby, które chcą dowiedzieć się, jakie korzyści płyną z zarządzania finansami z wykorzystaniem MultiKonta ja mogą porozmawiać on-line z doradcą MultiBanku na pierwszym w Polsce czacie bankowym – MultiCzacie. Aby skorzystać z MultiCzatu nie trzeba rejestrować się w żadnym systemie, ani być klientem MultiBanku. Wystarczy tylko odwiedzić stronę www.multibank.pl <http://www.multibank.pl> i czatować.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy