Biznes Giełda

Wiesław Rozłucki Człowiekiem Corporate Governance

Wiesław Rozłucki Człowiekiem Corporate Governance
Podczas odbywającej się w Katowicach, VI Konferencji Rada Nadzorcza, wyróżnienie Człowiek Corporate Governance 2016 otrzymał dr Wiesław Rozłucki – współzałożyciel Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, jej wieloletni

Data publikacji: 2016-11-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wiesław Rozłucki Człowiekiem Corporate Governance
Kategoria: BIZNES, Giełda

Podczas odbywającej się w Katowicach, VI Konferencji Rada Nadzorcza, wyróżnienie Człowiek Corporate Governance 2016 otrzymał dr Wiesław Rozłucki – współzałożyciel Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, jej wieloletni prezes.

Wiesław Rozłucki Człowiekiem Corporate Governance BIZNES, Giełda - Podczas odbywającej się w Katowicach, VI Konferencji Rada Nadzorcza, wyróżnienie Człowiek Corporate Governance 2016 otrzymał dr Wiesław Rozłucki – współzałożyciel Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, jej wieloletni prezes.

Podczas odbywającej się w Katowicach, VI Konferencji Rada Nadzorcza, wyróżnienie Człowiek Corporate Governance 2016 otrzymał dr Wiesław Rozłucki – współzałożyciel Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, jej wieloletni prezes. Wyróżnienie Człowiek Corporate Governance przyznawane jest corocznie osobie, która wnosi istotny wkład w rozwój ładu korporacyjnego w Polsce. 
Piotr Rybicki, inicjator cyklu Konferencji Rada Nadzorcza i wyróżnienia Człowiek Corporate Governance zaznaczył, że „gdyby nie determinacja ponad 25 lat temu Wiesława Rozłuckiego i dążenie do stworzenia giełdy – dziś nie moglibyśmy się spotkać i rozmawiać o radach nadzorczych i corporate governance”. Andrzej S. Nartowski, ubiegłoroczny wyróżniony, podczas laudacji na cześć tegorocznego laureata wyraził radość: „Panie Doktorze! Witam w Klubie. Jest nas już dwóch!". Natomiast Wiesław Rozłucki – Człowiek Corporate Governance 2016 – wyraził nadzieję, że „to prestiżowe wyróżnienie będzie zachętą dla ludzi którzy mają odwagę bronić corporate governance. Bo do tego nie tylko trzeba przekonania, ale też i odwagi". Współorganizator i jednocześnie przedstawiciel partnera merytorycznego konferencji, Zbigniew Błaszczyk, uzupełnił, że „tytuł Człowieka Corporate Governance nie jest tytułem dla człowieka roku, a jest wyróżnieniem za wieloletnią działalność na rzecz Corporate Governance. Rok dodawany w tytule wyróżnienia ma jedynie upamiętniać czas jego nadania.”
Organizatorami VI Konferencji Rada Nadzorcza byli NadzórKorporacyjny.pl Sp. z o.o., Tax-US podatki doradztwo Zbigniew Błaszczyk, Business Service GALOP Krystyna Gołąbek, a współgospodarzem Miasto Katowice. Konferencja odbyła się 8 listopada 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Katowice, Marszałek Województwa Śląskiego, a także Komisja Nadzoru Finansowego. Więcej na www.nadzorkorporacyjny.pl  
 

A to już wiesz?  SEG: Przy niskich stopach procentowych spółkom nie opłaca się emitować akcji

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wiesław Rozłucki Człowiekiem Corporate Governance BIZNES, Giełda - Podczas odbywającej się w Katowicach, VI Konferencji Rada Nadzorcza, wyróżnienie Człowiek Corporate Governance 2016 otrzymał dr Wiesław Rozłucki – współzałożyciel Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, jej wieloletni prezes.
Hashtagi: #BIZNES #Giełda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy